Współpraca biznesowa

Jesteś dostawcą urządzeń realizujących poszczególne etapy procesu biznesowego. Twoi klienci doceniają walory dostarczanych przez Ciebie urządzeń. Brakuje im jednak narzędzia, które zintegruje wszystkie urządzenia. Narzędzia, które pozwoli efektywnie zarządzać całym procesem.


Jak integrować urządzenia, które z założenia nie miały pracować w sieci?

Czasami wystarczy wyposażyć te urządzenia w dodatkowe czujniki. Czasami trzeba zbudować specjalny interfejs komunikujący się z tym urządzeniem. Uzyskane w ten sposób informacje można zgromadzić we wspólnej bazie danych i za pomocą odpowiedniego oprogramowania informować operatorów o stopniu realizacji procesu. Na podstawie zabranych danych można uruchamiać procesy awaryjne.

Opracowywaniem takich interfejsów, zbieraniem danych z czujników i tworzeniem oprogramowania do zarządzania procesami zajmuje się nasza firma.

Masz innowacyjny pomysł na udoskonalenie dobrze znanych Ci procesów. Dysponujesz odpowiednimi urządzeniami, jednak potrzebujesz oprogramowania, które je zintegruje? Potrzebujesz systemu informatycznego do zarządzania procesem?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI →

Chętnie podejmiemy współpracę biznesową.