Oprogramowanie dedykowane

Integracja oprogramowania

Praktyka wskazuje, że średnio po siedmiu latach eksploatacji systemu informatycznego oprogramowanie starzeje się, a jego funkcjonalność przestaje wystarczać przedsiębiorcy.


Jeżeli posiadasz już system ERP, CRM lub inny to z pewnością co roku wykupujesz tzw. „maintenance”, aby system był zgodny z obowiązującymi przepisami. Firma stale rozwija się i użytkowane programy powinny zmieniać się zgodnie z nowymi potrzebami. Jednakże dotychczasowy producent Twojego oprogramowania ma inną wizję rozwoju systemu niż Twoje oczekiwania.

Przed Tobą pojawia się żmudny i kosztowny proces dokonania wyboru, zakupu i wdrożenia nowego oprogramowania, ponowne szkolenie całego personelu i niestety trudny okres przejściowy.

Lepiej skontaktuj się z nami. Zajmujemy się również integracją aplikacji. W ramach świadczonych przez nas usług informatycznych opracujemy dodatkowe moduły funkcjonalne spełniające Twoje oczekiwania, zintegrowane z Twoim systemem informatycznym. To będzie Twój sposób na niskonakładowe odmłodzenie oprogramowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI →