O nas

Model działania

Od słowa do celu


Twoje oczekiwania to nasz drogowskaz

Masz własną wizję działania i szukasz oprogramowania wspierającego przyjęte procedury zarządzania. Wybierz system informatyczny, który można dostosować do Twoich potrzeb.

Obieg dokumentów w przedsiębiorstwieZ ekonomicznego punktu widzenia warto skorzystać z gotowego rozwiązania. Jego zaletą jest skrócenie czasu wdrożenia. Jednak wybierając takie oprogramowanie trzeba uważnie przeanalizować możliwość jego dostosowania.  Skorzystaj z naszej pomocy. Pomożemy Ci:

  • ustalić kluczowe wymagania w stosunku do oprogramowania,
  • zaproponujemy rozwiązanie, które najlepiej je spełni,
  • dokonamy adaptacji i konfiguracji wybranego oprogramowania.

W naszej bogatej historii pomagaliśmy już wielu firmom. Pomożemy również Tobie.

DLATEGO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI →

Od wizji do funkcjonalnego systemu

Celem każdej inwestycji jest realizacja koncepcji biznesowej prowadzącej do uzyskania określonych korzyści. Inwestycja zakończy się sukcesem jeżeli spełnione będą poniższe warunki:

  • system będzie posiadał wymaganą funkcjonalność,
  • spełnione będą kryteria jakości wykonania,
  • zakończy się terminowo,
  • zmieści się w zaplanowanym budżecie.

Potrzebujesz grupy specjalistów, którzy Twoją wizję zamienią na sprawnie działający system informatyczny. Takimi ludźmi dysponuje Logos. Sprawdzili się przy realizacji zarówno małych projektów, jak i prestiżowych przedsięwzięć.

POZNAJ NASZE WDROŻENIA →

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Spełnienie Twoich oczekiwań kończy fazę wdrażania systemu. Rozpoczyna się okres jego eksploatacji. Dzięki nowym narzędziom odkryjesz nowe możliwości działania. Pojawią się nowe wizje rozwoju. Jednocześnie ciągłym zmianom ulegają obowiązujące regulacje prawne.

Dostarczony przez nas system będzie elastyczny. Jesteśmy w stanie dostosować go do najbardziej śmiałych koncepcji działania i zmieniającego się otoczenia. Dlatego pozostaniemy do Twojej dyspozycji również po zakończeniu wdrożenia.